УВАГА! Магазин не працює, ціни на сайті є не актуальними. Приносимо вибачення за незручності.

Про нас


Інтернет-магазин Ігролюкс - це сучасний магазин дитячих товарів широкого асортименту. Ми працюємо для економії Вашого часу та коштів, а також отримання яскравих емоцій та щирих посмішок!

У нашому магазині Ви знайдете все для вашої дитини, а саме:
  • Іграшки для дітей високої якості - іграшкова зброя, машинки, м'які іграшки, набори посуду та лікарів, набори солдатиків, спортивні іграшки та багато інших.
  • Настільні ігри для будь-якого віку - ходилки про динозаврів чи навіть алкогольні ігри для дорослих.
  • Канцелярські товари для дому та школи - ручки, олівці, зошити, альбоми, ранці чи пенали, офісну устаткування та багато інших потрібних речей.
  • Друковані товари - зошити за шкільною програмою, прописи, підручники, посібники та словники
  • Матеріали для підготовки до державних іспитів - ЗНО, ДПА.

Переваги нашого магазину у широкому асортименті, приємних цінах та якісному обслуговуванні клієнтів. Ми завжди намагаємось якомога швидше та якісніше виконати Ваше замовлення, підібрати необхідні Вам товари найкращої якості та запропонувати вигідні умови співпраці. Ми раді будемо співпрацювати з школами, дитячими садочками та іншими навчальними установами та запропонуємо вигідні умови купівлі у великих обсягах, з закладами відпочинку, де настільні ігри дають змогу отримати позитивні емоції після важкого дня. Наші співробітники обов'язково допоможуть Вам у будь-якому питанні, після оформлення замовлення. Вони зможуть надати Вам усі необхідні консультації щодо товару чи роботи нашого магазину, а сторінка "Як зробити замовлення?" розкаже Вам найлегший спосіб оформлення замовлення на нашому сайті.